08.12.2022 Twoja Gmina, Twój Urząd

Bezpłatne szkolenie dla organizacji pozarządowych

Burmistrz Brzozowa oraz Starosta Brzozowski zapraszają przedstawicieli organizacji pozarządowych na bezpłatne szkolenie. Szczegóły na plakacie. 

07.12.2022 Twoja Gmina, Twój Urząd

LVIII zwyczajna sesja Rady Miejskiej w Brzozowie

Przewodnicząca Rady Miejskiej w Brzozowie Pani Dorota Kamińska zwołała na dzień 14 grudnia (środa) br. LVIII zwyczajną sesję RM. Sesja odbędzie się o godz. 11:00 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Brzozowie (I piętro, p. 117), ul. Armii Krajowej 1.

02.12.2022 Mieszkam w Brzozowie

Informacja do mieszkańców Gminy Brzozów

W związku z utrudnieniami z jakimi spotykają się jednostki ochrony przeciwpożarowej podczas dojazdu do miejsc prowadzonych działań ratowniczych, Urząd Miejski w Brzozowie zwraca się z prośbą do mieszkańców Gminy Brzozów, których posesje graniczą z drogami dojazdowymi do posesji o zapewnienie odpowiedniego przejazdu poprzez przycięcie zwisających nad drogami konarów i gałęzi drzew rosnących na prywatnych posesjach. […]

29.11.2022 Twoja Gmina, Twój Urząd

Dodatek elektryczny dla gospodarstw domowych

Od 1 grudnia 2022 r. do 1 lutego 2023 r. osoby, które ogrzewają swoje domy lub mieszkania prądem będą mogły złożyć wniosek o dodatek elektryczny. O dodatek elektryczny będzie można ubiegać się w gminie, w swoim miejscu zamieszkania.

24.11.2022 Twoja Gmina, Twój Urząd

Ogłoszenia o przetargach

Burmistrz Brzozowa ogłasza I publiczny przetarg ustny nieograniczony. Szczegóły w rozwinięciu.

24.11.2022 Twoja Gmina, Twój Urząd

Informacja o unieważnieniu przetargu ustnego nieograniczonego

Burmistrz Brzozowa ogłasza unieważnienie przetargu ustnego nieograniczonego.