07.05.2021 Twoja Gmina, Twój Urząd

Informacja dot. Afrykańskiego Pomoru Świń

Powiatowy Lekarz Weterynarii w Brzozowie przekazuje ulotkę informacyjną dot. Afrykańskiego Pomoru Świń (ASF), który jest bardzo groźny dla gospodarstw utrzymujących trzodę chlewną. 

30.04.2021 Twoja Gmina, Twój Urząd

Informacja do mieszkańców Gminy Brzozów

W związku z utrudnieniami z jakimi spotykają się jednostki ochrony przeciwpożarowej podczas dojazdu do miejsc prowadzonych działań ratowniczych, Urząd Miejski w Brzozowie zwraca się z prośbą do mieszkańców Gminy Brzozów, których posesje graniczą z drogami dojazdowymi do posesji o zapewnienie odpowiedniego przejazdu poprzez przycięcie zwisających nad drogami konarów i gałęzi drzew rosnących na prywatnych posesjach.

30.04.2021 Twoja Gmina, Twój Urząd

Pożyczki z KOWR

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa Oddział Terenowy w Rzeszowie przekazuje ulotki informacyjne dot. możliwości uzyskania pożyczki – wsparcia finansowego dla rolników indywidualnych. 

30.04.2021 Twoja Gmina, Twój Urząd

ZUS przypomina – kiedy przysługuje zasiłek opiekuńczy?

Rodzice mogą nadal korzystać z dodatkowego zasiłku opiekuńczego. Prawo do niego zostało przedłużone do 9 maja.

29.04.2021 Twoja Gmina, Twój Urząd

Ogłoszenie konkursu na stanowiska dyrektorów szkół

Burmistrz Brzozowa Zarządzeniem Nr 89/2021 z dnia 20 kwietnia br., ogłasza konkurs na stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej Nr 1 w Brzozowie i Szkoły Podstawowej w Grabownicy Starzeńskiej. Szczegóły dotyczące konkursu do pobrania w poniższym linku.

29.04.2021 Twoja Gmina, Twój Urząd

Bez PIT dla młodych

Bez PIT dla młodych to ulga w podatku dochodowym od osób fizycznych, z której mogą korzystać osoby uzyskujące przychody z pracy i zlecenia, a począwszy od 2021 r. również przychody z tytułu odbywania praktyki absolwenckiej oraz stażu uczniowskiego.