Szkoły, przedszkola, żłobki

Zimowy Bal Karnawałowy w Żłobku Samorządowym w Brzozowie

Dnia 8 lutego br. w Żłobku Samorządowym w Brzozowie odbył się Zimowy Bal Karnawałowy. W pięknej zimowej scenerii nasi milusińscy bawili się wspaniale, ubrani w biało-niebieskie stroje w otoczeniu pingwinów i fok. 

Żłobek w tym dniu odwiedziły dzieci z grupy Krasnale z Przedszkola Samorządowego nr 1 w Brzozowie , do której uczęszczają m.in. absolwenci ze Żłobka. W ramach wprowadzenia w tematykę zimową dzieci wysłuchały bajki pt. „Wilk który się zgubił”. Zimowy wystrój sali wprowadził wszystkich w radosny nastrój oraz zachęcił do wesołej zabawy.
Były wspólne tańce, zabawa z chustą animacyjną, gra w kręgle z pingwinami, spacer po zimowej ścieżce sensorycznej, zabawa rytmiczna „Mam 2 pączki” i karnawałowy wąż. Po tańcach i pląsach przyszedł czas na degustację zimowych galaretek i pączków z racji Tłustego Czwartku.  Zwieńczeniem było wykonanie pamiątkowych fotografii na tle Lodowej Krainy. Bal umożliwił dzieciom spędzenie czasu w miłej atmosferze i wspólnej zabawie, która przyniosłam wiele radości.
Dziękujemy rodzicom za przygotowanie balowych strojów oraz za przygotowanie poczęstunku dla dzieci. Słowa podziękowania kierujemy do Pani dyrektor Anny Szajnowskiej-Jajko za wkład włożony w przygotowanie balu oraz do Pań opiekunek pracującym w Żłobku za przygotowanie sali na bal, która zachwyciła wszystkich uczestników balu.
Magdalena Mrozek-Błaż

Więcej zdjęć na stronie FB Gmina Brzozów

Całość strony internetowej stanowi własność Gminy Brzozów i jest utworem w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz.1231). Zawartość serwisu nie może być reprodukowana, rozpowszechniana ani publikowana, chyba że właściciel serwisu wyrazi na to  zgodę, z wyłączeniem wykorzystania dla celów niekomercyjnych i dla użytku osobistego.