Czas wolny Kultura i sport

Zawody breakdance „Bitwa o Brzozów”

W sobotnie popołudnie 23 września w Parku Jordanowskim odbyła się I edycja zawodów Breakdance „Bitwa o Brzozów”. W wydarzeniu wzięło udział 30 zawodników w różnej kategorii wiekowej, którzy przybyli do nas z różnych zakątków Polski.

Sędziowie BBoy Zawisza, BBoy Mario i BBoy MadMax przyglądali się uważnie uczestnikom i wybrali najlepszych w swojej kategorii.  Imprezę poprowadzili MC Sierber I MC Mąka a o oprawę muzyczną zadbał Dj Beshkee, Kamil Data (perkusja)  i Filip Krauz (trąbka).

Imprezę dofinansował Burmistrz Brzozowa Szymon Stapiński, Starosta Brzozowski oraz sponsorzy: Auto Body Repair, Othala Token, Dumas, Retro, Mosir Brzozów, Pracownia reklamy STYL, Francesca, Mikrotec , OHTIME, F.H.U. Kriss Krzysztof Kozimor, Sped-Trans, Glamping nad Sanem, Eleo-Budmax, QUPSE.

 

Więcej zdjęć na stronie na fanpage’u Gminy Brzozów.

 

Całość strony internetowej stanowi własność Gminy Brzozów i jest utworem w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (t.j. Dz. U. z 2019r. poz.1231). Zawartość serwisu nie może być reprodukowana, rozpowszechniana ani publikowana, chyba że właściciel serwisu wyrazi na to  zgodę, z wyłączeniem wykorzystania dla celów niekomercyjnych i dla użytku osobistego.