Szkoły, przedszkola, żłobki

XX spotkanie z poezją Marii Konopnickiej

8 marca br. w Przedszkolu Samorządowym Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Brzozowie odbyło się jubileuszowe XX spotkanie z poezją Marii Konopnickiej. 

W przeglądzie wzięło udział po dwóch reprezentantów z siedmiu przedszkoli z naszej gminy. Były pięknie recytowane wiersze, profesjonalnie zatańczone tańce, wesoło zaśpiewane piosenki na ludową nutę.  Brawo! przedszkolaki!
W spotkaniu, które otworzyła dyrektor przedszkola Jolanta Szarek uczestniczyli również zaproszeni goście: Burmistrz Brzozowa Szymon Stapiński wraz z zastępcą Mariuszem Bieńczakiem, Naczelnik Wydziału Spraw Społecznych, Edukacji i Kultury UM w Brzozowie Nina Ścibor, Przewodnicząca Komisji Kultury, Oświaty, Sportu, Turystyki i Wypoczynku Rady Miejskiej w Brzozowie Mariola Pilszak, starszy wizytator z krośnieńskiego oddziału Kuratorium Oświaty w Rzeszowie Barbara Dżugan, dyrektor Muzeum Regionalnego im. Adama Fastnachta w Brzozowie Jerzy Ferdynand Adamski, dyrektor Zespołu Ekonomiczno-Administracyjnego Szkół w Brzozowie Józef Baran, dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Brzozowie Krystyna Rymarz, dyrektorzy przedszkoli wraz z nauczycielami oraz przyjaciele placówki.

Z okazji Dnia Kobieta, Burmistrz Brzozowa Szymon Stapiński złożył serdeczne życzenia, wręczając każdej z Pań różyczkę.

Gratulujemy świetnej organizacji jubileuszowego spotkania. Do zobaczenia za rok!

Więcej zdjęć na FB GMINA BRZOZÓW

Całość strony internetowej stanowi własność Gminy Brzozów i jest utworem w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz.1231). Zawartość serwisu nie może być reprodukowana, rozpowszechniana ani publikowana, chyba że właściciel serwisu wyrazi na to  zgodę, z wyłączeniem wykorzystania dla celów niekomercyjnych i dla użytku osobistego.