Szkoły, przedszkola, żłobki

XIII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla Dzieci KRUS „Bezpiecznie na wsi mamy, niebezpiecznych substancji unikamy”

We wtorek 30 maja br. w SP w Zmiennicy odbyło się regionalne podsumowanie XIII Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci KRUS „Bezpiecznie na wsi mamy, niebezpiecznych substancji unikamy”.

obrazek

W ramach wydarzenia zaprezentowano laureatów i finalistów konkursu oraz rozdano im nagrody, które współfinansował Burmistrz Brzozowa Szymon Stapiński.

W podsumowaniu udział wzięli przedstawiciele miejscowych władz, organizacji i służb mundurowych. Byli to Starosta Brzozowski Zdzisław Szmyd, Zastępca Burmistrza Brzozowa Mariusz Bieńczak, Dyrektor SP w Zmiennicy Jan Piotrowski, Dyrektor Oddziału Regionalnego KRUS w Rzeszowie Bogdan Ryznar, Kierownik Placówki Terenowej KRUS w Brzozowie Krystyna Paradysz, Dyrektor Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Brzozowie Zofia Cwynar, Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego PSP w Brzozowie  kpt. Wojciech Sobolak oraz  asp. szt. Janusz Korfanty z Komendy Powiatowej Policji w Brzozowie.

Spotkanie urozmaicił program artystyczny, który przedstawili uczniowie Szkoły Podstawowej w Zmiennicy. Kolejna edycja konkursu już za rok.

Więcej zdjęć na Facebooku Gminy Brzozów: https://www.facebook.com/umbrzozow

Całość strony internetowej stanowi własność Gminy Brzozów i jest utworem w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz.1231). Zawartość serwisu nie może być reprodukowana, rozpowszechniana ani publikowana, chyba że właściciel serwisu wyrazi na to  zgodę, z wyłączeniem wykorzystania dla celów niekomercyjnych i dla użytku osobistego.