Kultura i sport Twoja Gmina, Twój Urząd

Wyjątkowy Koncert dla “NIEpodległej” (Video)

Ależ to był piękny wieczór pełen patriotyzmu! 11 listopada świętowaliśmy 105. rocznicę Odzyskania Niepodległości, którą w naszej gminie rozpoczęły uroczystości pod Pomnikiem Józefa Piłsudskiego w Brzozowie, zaś wieczorem w Brzozowskim Domu Kultury odbył się 𝙆𝙤𝙣𝙘𝙚𝙧𝙩 𝙙𝙡𝙖 𝙉𝙄𝙀𝙥𝙤𝙙𝙡𝙚𝙜ł𝙚𝙟.

Grupa dzieci w odświętnych strojach stoi na scenie i spiewa pieśni patriotyczne. Na pierwszym planie śpiewają trzy dziewczyny.
Koncert w wykonaniu młodych, utalentowanych artystów z Akademii Wokalno-Aktorskiej MF. Artis oraz Chóru brzozowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku sprawił, że w nie jednym oku na sali wypełnionej dwukrotnie po brzegi, pojawiła się łza wzruszenia. Mogliśmy usłyszeć najpiękniejsze pieśni patriotyczne w autorskich aranżacjach.  Ponad 60 wykonawców, piękne stroje, muzyka na żywo – to wyjątkowe, co mogliśmy usłyszeć i czego byliśmy świadkami. Dziękujemy wszystkim wykonawcom.

Na zakończenie Burmistrz Brzozowa Szymon Stapiński, Starosta Brzozowski Zdzisław Szmyd oraz przewodnicząca Rady Miejskiej w Brzozowie Dorota Kamińska złożyli podziękowanie za przepiękny koncert patriotyczny na ręce Marioli Friedek z Akademii Wokalno-Aktorskiej MF. Artis oraz Ewy Toczek prezes Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Brzozowie, wręczając Paniom bukiety kwiatów.
Było tak pięknie, że brak słów. Niech żyje Niepodległa Polska.
Organizatorami koncertu byli Burmistrz Brzozowa, Starosta Brzozowski, Akademia Wokalno-Aktorska MF. Artis, Brzozowski Dom Kultury oraz Uniwersytet Trzeciego Wieku w Brzozowie.
Dziękujemy za wspólne świętowanie Narodowego Święta Niepodległości.

Więcej zdjęć na fb GMINA BRZOZÓW

Źródło: film – brzozow24.pl

Całość strony internetowej stanowi własność Gminy Brzozów i jest utworem w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (t.j. Dz. U. z 2019r. poz.1231). Zawartość serwisu nie może być reprodukowana, rozpowszechniana ani publikowana, chyba że właściciel serwisu wyrazi na to  zgodę, z wyłączeniem wykorzystania dla celów niekomercyjnych i dla użytku osobistego.