Kultura i sport

Wielki sukces drużyny juniorów młodszych Brzozovii MOSiR Brzozów

️Burmistrz Brzozowa Szymon Stapiński gościł dzisiaj w Urzędzie Miejskim w Brzozowie zawodników i trenerów drużyny juniorów młodszych Brzozovii MOSiR Brzozów.

 

Powodem spotkania były znakomite wyniki sportowe drużyny juniorów młodszych, którzy awansowali do III Ligii Podkarpackiej. Ponadto w dniach 11-14 lipca br. w Słubicach drużyna będzie reprezentować województwo podkarpackie podczas finału krajowego Turnieju “Piłkarska Kadra Czeka”.

 

Burmistrz wraz z zaproszonymi gośćmi wręczył sportowcom torby sportowe, jednocześnie dziękując za całokształt dotychczasowych osiągnięć sportowych i promocję gminy. Ponadto dofinansował wyjazd piłkarzy na turniej.

 

W spotkaniu wzięli udział również I Wicewojewoda Podkarpacki Wiesław Buż, Starosta Brzozowski Jacek Adamski, Naczelnik Wydziału Spraw Społecznych, Edukacji i Kultury UM w Brzozowie Nina Ścibor i prezes LKS Brzozovia Brzozów Stanisław Szałajko.

 

 

Gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszych rozgrywkach.

 

 

Całość strony internetowej stanowi własność Gminy Brzozów i jest utworem w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (t.j. Dz. U. z 2019r. poz.1231). Zawartość serwisu nie może być reprodukowana, rozpowszechniana ani publikowana, chyba że właściciel serwisu wyrazi na to  zgodę, z wyłączeniem wykorzystania dla celów niekomercyjnych i dla użytku osobistego.