Szkoły, przedszkola, żłobki

Uczennice ze Szkoły Podstawowej Nr 2 w Humniskach siódme w Finale Wojewódzkim IMS w unihokeju

Po eliminacjach powiatowych (gdzie zawodniczki SP Nr 2 w Humniskach zajęły 1 miejsce) i półfinałach wojewódzkich (gdzie zajęły 3 miejsce premiowane awansem) przyszedł czas na Finał Wojewódzki IMS, który odbył w hali SP w Kamieniu.

Na parkiecie rywalizowało 9 najlepszych drużyn z województwa podkarpackiego. Zwyciężyły zawodniczki ze szkoły w Niebieszczanach, które nie tracąc w turnieju żadnej bramki pewnie wywalczyły tytuł mistrzowski. Drużyna Szkoły podstawowej Nr 2 w Humniskach w zaledwie 7 osobowym składzie dzielnie walczyła rywalizując z większymi, bardziej licznymi szkołami i ostatecznie uplasowała się na 7 miejscu w województwie.

Serdecznie gratulujemy wysokiego wyniku i dziękujemy za zaangażowanie, siły i chęci włożone podczas przygotowań do Finału Wojewódzkiego.