Czas wolny

Tak świętowali nasi najmłodsi! Piknik rodzinny “Wszystko dla dzieci”

Setki dzieci bawiło się w niedzielę 2 czerwca br. podczas Pikniku Rodzinnego “Wszystko dla Dzieci”
w Parku Jordanowskim w Brzozowie.

Wydarzenie pomimo kapryśnej pogody przyciągnęło całe rodziny, a przede wszystkim dzieci, na które czekało mnóstwo fantastycznych atrakcji tj. darmowe dmuchańce, malowanie twarzy, brokatowe tatuaże, strefa balonowa, gry, zabawy i wiele innych niespodzianek. Świetną atrakcją dla najmłodszych były spacerujące żywe maskotki Lego i Minionek.

Na scenie amfiteatru naprawdę dużo się działo. Były animacje dla dzieci i piękne występy artystyczne. Jako pierwszy swój program pt. „ Podróż do krainy bajek” wykonała grupa artystyczna TEN SING Poland Brzozów. Następnie wystąpiły dziecięce grupy taneczne z Brzozowskiego Domu Kultury w pokazie pt. ”Dziecięcy Uśmiech”

Na scenie pojawiła się też najmłodsza grupa z Akademii Wokalno-Aktorskiej MF. Artis w koncercie pt. “Kwiatki, bratki i stokrotki … żabki oraz Mini-Mini Musical o Motylku”. Do świata iluzji naszych najmłodszych zabrał KARO KIDS MAGIC w swoim magicznym show. Na zakończenie wszyscy nasi najmłodsi świetnie bawili się podczas animacji z KK Kids Academy.

Podczas całego wydarzenia prowadzona była zbiórka charytatywna na leczenie Oli Wojnar z Humnisk podopiecznej Fundacji Pomocy Dzieciom im. Stanisławy Bieńczak. Całe wydarzenie było zorganizowane przez Burmistrza Brzozowa Szymona Stapińskiego, przy współpracy z Brzozowskim Domem Kultury.

Całość strony internetowej stanowi własność Gminy Brzozów i jest utworem w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz.1231). Zawartość serwisu nie może być reprodukowana, rozpowszechniana ani publikowana, chyba że właściciel serwisu wyrazi na to  zgodę, z wyłączeniem wykorzystania dla celów niekomercyjnych i dla użytku osobistego.