Szkoły, przedszkola, żłobki

Szkoła Podstawowa Nr 1 z Brzozowa na Mistrzostwach Polski

W dniach 21-27.04.2024r.w Hotelu “Sudety” w Pokrzywnej rozegrano Finał Ogólnopolskich Igrzysk Dzieci i Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Szkołę Podstawową Nr 1 w Brzozowie reprezentowali, ID: Paweł Styczkiewicz, Kacper Folta, Franciszek Drożdżal, Karolina Dziadosz. IMS: Dawid Futyma, Marcel Hocyk, Kaja Dmitrowska, Milena Owsiana. Po sukcesie w finałach wojewódzkich przyszło nam rywalizować na arenie ogólnopolskiej. Do turnieju szachowego pierwsi przystąpili uczniowie z klasy 7 i 8, którzy rozpoczęli zawody w doborowym towarzystwie najlepszych drużyn w kraju. Po trzydniowej walce na szachownicach zajęli bardzo dobre 4 miejsce. Natomiast w grupie Igrzysk Dzieci czyli klasy 6 i młodsi rywalizacja była jeszcze bardziej zacięta i po rozegraniu 11 rund szachiści zajęli bardzo dobre 9 miejsce. Dziękujemy Panu Burmistrzowi Brzozowa Szymonowi Stapińskiemu za pomoc w organizacji i wsparcie finansowe uczniów w zawodach szachowych.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Paweł Jurkiewicz

Całość strony internetowej stanowi własność Gminy Brzozów i jest utworem w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz.1231). Zawartość serwisu nie może być reprodukowana, rozpowszechniana ani publikowana, chyba że właściciel serwisu wyrazi na to  zgodę, z wyłączeniem wykorzystania dla celów niekomercyjnych i dla użytku osobistego.