Czas wolny

“Śpiewajmy i grajmy mu”

2 lutego br. w Szkole Podstawowej Nr 2 w Przysietnicy odbył się przepiękny koncert “Śpiewajmy i grajmy mu” w wykonaniu Akademii Wokalno-Aktorskiej MF. Artis. Patronat nad wydarzeniem objął Burmistrz Brzozowa Szymon Stapiński.

Grupa młodych dziewczyn ubranych na biało, stoją na scenie, za nimi niebieskie tło. Przed nimi stoi kobieta ubrana w biały kombinezon i spiewa do mikrofonu.

Koncert od powitania rozpoczęła dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 2 w Przysietnicy Wiesława Szarek oraz prezes Akademii Mariola Friedek. W wydarzeniu wzięli udział: Starosta Brzozowski Zdzisław Szmyd, zastępca Burmistrza Brzozowa Mariusz Bieńczak, naczelnik Wydziału Spraw Społecznych, Edukacji i Kultury UM w Brzozowie Nina Ścibor, radni powiatowi Marek Wacek i Stanisław Szarek,  sołtys wsi Krzysztof Zubel oraz mieszkańcy. Podczas koncertu można było usłyszeć kolędy w nowych, ciekawych aranżacjach oraz piosenki świąteczne.

Było świątecznie, nastrojowo i wzruszająco. Koncert zachwycił wszystkich, czego dowodem były owacje na stojąco. To był naprawdę wyjątkowy wieczór. Wielkie brawa dla artystów i organizatorów wczorajszego koncertu.
Całość strony internetowej stanowi własność Gminy Brzozów i jest utworem w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz.1231). Zawartość serwisu nie może być reprodukowana, rozpowszechniana ani publikowana, chyba że właściciel serwisu wyrazi na to  zgodę, z wyłączeniem wykorzystania dla celów niekomercyjnych i dla użytku osobistego.