Czas wolny

Rozstrzygnięcie Konkursu Plastycznego

Z przyjemnością informujemy, że konkurs plastyczny w ramach kampanii „W KIERUNKU GOSPODARKI O OBIEGU ZAMKNIĘTYM” został rozstrzygnięty!

Razem ze zgłoszeniami otrzymaliśmy 113 prac konkursowych.

Celem konkursu było zainteresowanie dzieci i młodzieży szkolnej tematyką segregacji odpadów i recyklingu. Chcieliśmy w ten sposób zwrócić uwagę na rolę segregacji w naszym codziennym życiu, jak duży wpływ ma ona na przyszłość naszej planety.

Z przyjemnością oglądaliśmy kreatywne pomysły młodych uczestników przelane na papier. Po długich naradach jury konkursowe wybrało po trzy zwycięskie prace w każdej kategorii wiekowej: klasy I-III,  IV-VI i VII-VIII.

Oto lista zwycięzców wraz z nagrodzonymi pracami:

Klasy I-III:

Klasy IV-VI:

Klasy VII-VIII:

Jury przyznało również wyróżnienia dla:

Ewy Prajsnar, Zosi Janusz, Aleksandry Błaż, Aleksandry Janusz, Nikoli Szmyd, Karola Kiełkowicz, Igora Olszyk, – Szkoła Podstawowa w Starej Wsi,

Julii Świątek – Szkoła Podstawowa w Grabownicy Starzeńskiej,

Mileny Gaździk, Martyny Szerszeń, Oskara Szczepek, Dawida Szeligowskiego – Szkoła Podstawowa nr 1 w Przysietnicy.

 

Dziękujemy wszystkim uczestnikom, którzy podjęli wyzwanie i wzięli udział w konkursie. Zwycięzcom  serdecznie gratulujemy!

Zwycięzców i wyróżnionych wraz z opiekunami zapraszamy na rozdanie nagród 3 października 2023 roku do sali narad Urzędu Miejskiego w Brzozowie na godz. 11.00.

Całość strony internetowej stanowi własność Gminy Brzozów i jest utworem w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (t.j. Dz. U. z 2019r. poz.1231). Zawartość serwisu nie może być reprodukowana, rozpowszechniana ani publikowana, chyba że właściciel serwisu wyrazi na to  zgodę, z wyłączeniem wykorzystania dla celów niekomercyjnych i dla użytku osobistego.