Czas wolny

Rozpoczęcie wakacji za nami !

W dniach 28-30 czerwca odbyła się największa impreza dla młodych czyli Festival #BawSieZNami.

Wakacyjny weekend rozpoczęliśmy kinem plenerowym pod chmurką. Różnorodność wyświetlanych filmów przełożyła się na wysoką frekwencję mieszkańców. Słoneczna pogoda i wysoka temperatura zachęciła do chwili relaksu na kocykach i leżakach.

Sobota to dzień koncertowo – imprezowy. Na scenie wystąpili B.R.O. oraz Ronnie Ferrari , którzy zaprezentowali swoje największe hity tj.: „Jeszcze będzie pięknie” czy „Ona by tak chciała”. Zachwycona publiczność świetnie bawiła się pod sceną! Niektórzy z fanów mieli okazję wspólnie z Ronnie Ferrari zaśpiewać na jednej scenie. Imprezowy dzień zakończyła dyskoteka pod gwiazdami, którą poprowadzili DJ Kusy i DJ Carry. Klubowe klimaty oraz największe hity muzyczne, zachęciły wszystkich do wspólnej zabawy.

W niedzielę odbył się Piknik Rodzinny „Ekologiczny Festiwal Młodych”. Najmłodsi mogli wziąć udział w ekologicznych warsztatach przygotowanych przez KK Kids Academy. Na scenie odbył się koncert jubileuszowy “Nie takie stare …”. Zwieńczeniem 3 – dniowego Festivalu #BawSieZNami były koncerty zespołów Kapitał oraz Slay.

O strefę gastronomiczną zadbały food trucki Żarciowozy, które przez cały weekend serwowały nietuzinkowe potrawy oraz zimne napoje. Natomiast dzięki lodom U Orłosia, upał nie był nikomu straszny!

Dziękujemy za Waszą obecność oraz za pozytywny odbiór tego wydarzenia! Mamy nadzieję do zobaczenia za rok!

 

Więcej zdjęć na FB Gmina Brzozow

Całość strony internetowej stanowi własność Gminy Brzozów i jest utworem w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (t.j. Dz. U. z 2019r. poz.1231). Zawartość serwisu nie może być reprodukowana, rozpowszechniana ani publikowana, chyba że właściciel serwisu wyrazi na to  zgodę, z wyłączeniem wykorzystania dla celów niekomercyjnych i dla użytku osobistego.