Szkoły, przedszkola, żłobki

Przedszkole przyjazne dzieciom

Dzieci z Przedszkola Samorządowego Nr 2 w Brzozowie mogą się już cieszyć z nowo wyremontowanej łazienki i sali lekcyjnej. Pomieszczenia przeszły gruntowną modernizację.

Dzieci w sali zajęć siedzą na podłodze i słuchają nauczycielki która czyta książkę.

W ramach prac wykonano nową instalację wodno- kanalizacyjną oraz  centralne ogrzewanie wraz z montażem nowych grzejników. Położono nowe tynki i wylewki wraz z płytkami na ścianach i posadzce.  W pomieszczeniu zamontowano nowe kabiny z płyty HPL oraz urządzenia sanitarne. Wymienione zostały drzwi wejściowe oraz lampy oświetleniowe. W łazienkach jest teraz świeżo, kolorowo i przestronnie, a dzieci mogą korzystać z nich w dużo lepszych warunkach.

Prace remontowe przeprowadzone zostały również w sali zajęć, w której uczą się przedszkolaki z grupy Muzykanci. Pomieszczenie zostało odświeżone i pomalowane. Wymieniono lamy oświetleniowe. Za sprawą nowych mebli i kilku dodatków(zasłony, karnisze) pomieszczenie nabrało przytulnego klimatu oraz nowoczesnego i kolorowego wyglądu.

Wartość robót i zakupów wyniosła ok. 40 tys. zł. Remont tych pomieszczeń był potrzebny i długo oczekiwany przez społeczność przedszkola. Dzięki zabezpieczeniu środków finansowych przez Burmistrza Brzozowa udało się je przeprowadzić w bieżącym roku szkolnym.

Przypomnijmy, że w ostatnim czasie w Przedszkolu Samorządowym Nr 2 w Brzozowie wykonano szereg innych inwestycji. Utwardzono plac parkingowy przy placówce, wykonano kapitalny remont łazienki dla dzieci i klatki schodowej (nowe płytki i wymieniona balustrada) oraz  remont szatni na I piętrze (nowe płytki, malowanie ścian, wymiana lamp oświetleniowych). Odmalowano również dwie sale lekcyjne i wymienione zostały lampy oświetleniowe.

fot. nm/ZEAS w Brzozowie

 

Całość  strony internetowej stanowi własność Gminy Brzozów i jest utworem w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (t.j. Dz. U. z 2019r. poz.1231). Zawartość serwisu  nie może być reprodukowana, rozpowszechniana ani publikowana, chyba że właściciel serwisu wyrazi na to zgodę, z wyłączeniem wykorzystania dla celów niekomercyjnych i dla użytku osobistego.