Twoja Gmina, Twój Urząd

Oddano do użytku odcinki chodnika w Humniskach i Turzym Polu

16 listopada br. oddano do użytku dwa odcinki chodnika dla pieszych w sołectwach Humniska-Skrzyżowanie oraz Turze Pole.

Chodnik z kostek brukowych oraz droga asfaltowa. W tle lampy, domy, i krzewy.

W ramach zadania: Przebudowa drogi wojewódzkiej nr 887 relacji Brzozów-Rymanów-Daliowa polegająca na budowie chodnika w miejscowości Humniska położono 140 mb chodnika wykonanego z kostki betonowej.

Wspomniany odcinek ma szerokość 2 m. Wykonano przy nim zjazdy indywidualne oraz kanalizację deszczową na całej długości inwestycji.

Łączna wartość prac w Humniskach, to około 250 tysięcy złotych, z czego 170 tysięcy złotych pochodzi z budżetu Gminy Brzozów, a 80 tysięcy z budżetu Województwa Podkarpackiego

O nowym, 245 metrowym odcinku chodnika w Turzym Polu pisaliśmy już wcześniej.

 >>>ZOBACZ TEKST<<<

W oddaniu inwestycji do użytku uczestniczyli: przedstawiciele Podkarpackiego Zarządu Dróg Wojewódzkich i wykonawcy, radni rady Miejskiej w Brzozowie: Mariola Pilszak oraz  Zbigniew Cyganik, a także  pracownicy Urzędu Miejskiego.

Całość strony internetowej stanowi własność Gminy Brzozów i jest utworem w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz.1231). Zawartość serwisu nie może być reprodukowana, rozpowszechniana ani publikowana, chyba że właściciel serwisu wyrazi na to  zgodę, z wyłączeniem wykorzystania dla celów niekomercyjnych i dla użytku osobistego.