Kultura i sport Twoja Gmina, Twój Urząd

Nowy sprzęt sportowy dla dzieci i młodzieży trenujących boks

W województwie podkarpackim ferie zimowe trwają w najlepsze. Ośrodki kulturalno-sportowe z terenu Gminy Brzozów przygotowały bogatą ofertę na ten czas.

Burmistrz Brzozowa Szymon Stapiński wspólnie z Naczelnikiem Wydziału Spraw Społecznych, Edukacji i Kultury UM w Brzozowie Niną Ścibor odwiedził dziś dzieci i młodzież uczęszczającą na darmowe zajęcia z Akademią Boksu W&M w Brzozowie, organizowane we współpracy z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Brzozowie. Podczas treningu swoich sił spróbował również Burmistrz.

Burmistrz przekazał też nowy sprzęt sportowy i słodycze, dzięki którym uczestnicy zajęć będą mogli rozwijać swoje pasje. Nowy sprzęt z pewnością umożliwi profesjonalny i bezpieczny trening. Radość dzieci była nieoceniona. Zobaczcie sami.

Całość strony internetowej stanowi własność Gminy Brzozów i jest utworem w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz.1231). Zawartość serwisu nie może być reprodukowana, rozpowszechniana ani publikowana, chyba że właściciel serwisu wyrazi na to  zgodę, z wyłączeniem wykorzystania dla celów niekomercyjnych i dla użytku osobistego.