Czas wolny

Nowe oblicze Małego Parku w Brzozowie! Mieszkańcy mogą już korzystać z odnowionego terenu.

Mini plac zabaw, dwie tężnie solankowe, nowe ławki i kosze na śmieci, nasadzenia roślin – tak w skrócie można opisać Mały Park w Brzozowie, po modernizacji sfinansowanej, dzięki pozyskanym środkom z Fundacji BGK w ramach konkursu grantowego “Moja Mała Ojczyna” – edycja VII. Zyskał on zupełnie nowy wygląd i atrakcje dla mieszkańców.

Z okazji zakończenia pierwszego etapu prac związanych z rewitalizacją tej przestrzeni, Burmistrz Brzozowa w niedzielę 7 lipca zaprosił mieszkańców, szczególnie tych najmłodszych do wspólnej zabawy. Tuż po oficjalnym otwarciu, którego dokonała Naczelnik Wydziału Spraw Społecznych, Edukacji i Kultury UM w Brzozowie Nina Ścibor, był czas na malowanie twarzy, malowanie na stretchu, kolorowe warkoczyki i tatuaże. Ponadto czekała też wata cukrowa i darmowy popcorn. Najwięcej radości dzieciom sprawiły jednak bańki mydlane.   

Podczas wydarzenia, wręczono również podziękowania za udział w konkursie na najpiękniejsze autorskie cytaty dotyczące naszego miasta. Wszystkie nadesłane cytaty wraz z inicjałami autorów znalazły swoje miejsce w zrewitalizowanym parku na nowych ławeczkach. Serdecznie zapraszamy do poczytania.

Już w tym tygodniu zostanie uruchomiona tężnia solankowa, o czym będziemy informować na bieżąco.

Dziękujemy Zespołowi Świetlic Środowiskowych w Brzozowie i Stowarzyszeniu Podkarpacka Przyszłość za pomoc przy organizacji wydarzenia.

Całość strony internetowej stanowi własność Gminy Brzozów i jest utworem w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (t.j. Dz. U. z 2019r. poz.1231). Zawartość serwisu nie może być reprodukowana, rozpowszechniana ani publikowana, chyba że właściciel serwisu wyrazi na to  zgodę, z wyłączeniem wykorzystania dla celów niekomercyjnych i dla użytku osobistego.