Czas wolny Mieszkam w Brzozowie

Muzyczne Popołudnie w Amfiteatrze

Słoneczna niedziela przyciągnęła mnóstwo brzozowian i mieszkańców okolicznych miejscowości do Parku Jordanowskiego na Muzyczne Popołudnie w Amfiteatrze. Organizatorami wydarzenia byli Burmistrz Brzozowa Szymon Stapiński oraz Brzozowski Dom Kultury na czele z dyrektorem Janem Florkiem.

Całość poprowadziła Agnieszka Wójcik z Brzozowskiego Domu Kultury. Były koncerty, dobre jedzenie oraz atrakcje dla dzieci. Na scenie wystąpili: Zespół KAPITAŁ, Bartek Oficjalnie, Miguel Szuba oraz gościnnie Marcin LOU Dudycz. Podczas koncertów wszyscy uczestnicy świetnie się bawili.
W czasie wydarzenia, mieszkańcy mogli spróbować lokalnych specjałów przygotowanych przez Koła Gospodyń Wiejskich w Humniskach i Grabownicy Starzeńskiej, lodów, fast foodów oraz smacznych ciast serwowanych w budynku gastronomicznym. Ponadto dla dzieci czekała strefa dmuchańców oraz wata cukrowa i popcorn. Część mieszkańców i najmłodszych korzystała też z dostępnego placu zabaw i siłowni plenerowej. ☀️
Dziękujemy artystom za niedzielne popołudnie w parku. Było naprawdę pięknie.
Już dziś serdecznie zapraszamy na kolejne wydarzenie w brzozowskim Amfiteatrze w najbliższą sobotę – 27 maja. Z okazji Dnia Matki na scenie zagra swoje największe przeboje zespół #2Plus1
Więcej zdjęć na fb Gminy

Całość strony internetowej stanowi własność Gminy Brzozów i jest utworem w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz.1231). Zawartość serwisu nie może być reprodukowana, rozpowszechniana ani publikowana, chyba że właściciel serwisu wyrazi na to  zgodę, z wyłączeniem wykorzystania dla celów niekomercyjnych i dla użytku osobistego.