Czas wolny

Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego w Łucznictwie

W dniu 25 marca 2023 roku w Muninie k. Jarosławia odbyły się Halowe Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego w Łucznictwie. W zawodach wystartowało 117 zawodników i zawodniczek z 10 klubów podkarpackich.

obrazek

(Swoich łuczników wystawiły następujące kluby: Jar Kielnarowa, Makovia Makowisko, Tramp Jarosław, Sajdak Głogów Mlp., ŁUKS Jedlicze, Piast 25 Rzeszów, Resovia Rzeszów, Francesco Jelna k. Leżajska, RSRR-Legenda Rzeszów,  Sagit Humniska).

Z klubu Sagit Humniska wzięło udział 6 zawodników, którzy zajęli następujące miejsca:

W kategorii dziecko : Frączak Izabela zajęła 4 miejsce, Laskoś Fabian zajął 7 miejsce.

W kategorii młodzik: Bąk Julia zajęła 3 miejsce zdobywając brązowy medal i tytuł II Wicemistrzyni Województwa Podkarpackiego, Szmigiel Wiktor zajął 5 miejsce.

W kategorii Junior młodszy: Ryba Oliwia zajęła 5 miejsce, Kacper Przybyła 7 miejsce.

Nasi zawodnicy pobili własne rekordy życiowe.

Halowymi Mistrzostwami  Polski młodzików w Krośniewicach k. Kutna zakończymy sezon halowy i będziemy strzelać na torach otwartych.

Tekst i zdjęcia: Zdzisław Toczek