Kultura i sport

Mini Olimpiada Przedszkolaków za nami

Niezwykła atmosfera, zdrowa rywalizacja, zasady fair play, propagowanie zdrowego stylu życia, kreatywne myślenie, motywacja, a nade wszystko dobra zabawa. 6 czerwca br. na stadionie MOSiR Brzozów odbyła się kolejna edycja Mini Olimpiady Przedszkolaków.

Organizatorem wydarzenia był UKS MOSiR Brzozów we współpracy z Gminą Brzozów, Starostwem Powiatowym w Brzozowie i MOSiR Brzozów. Blisko 90 przedszkolaków z 14 placówek oświatowych z naszej Gminy stanęło ze sobą do sportowej walki. Dzieci spędziły dzień na sportowo i bardzo aktywnie. Ich zmagania obserwowali zaproszeni goście: Sekretarz Gminy Brzozów Waldemar Och, Naczelnik Wydziału Spraw Społecznych, Edukacji i Kultury UM w Brzozowie Nina Ścibor, zastępca Komendanta Powiatowego PSP w Brzozowie bryg. Bogdan Biedka, zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Brzozowie podinsp. Daniel Lendzio, dyrektor MOSiR Brzozów Bogdan Dytko i dyrektor ZEAS w Brzozowie Józef Baran. Całość poprowadzili: prezes UKS MOSiR Brzozów Andrzej Łach i Radna Rady Miejskiej w Brzozowie Mariola Pilszak. Podczas olimpiady, przedszkolaki zmierzyły się ze sobą w wielu konkurencjach sportowych. Wszystkie zabawy zostały oparte o naturalne formy ruchu, czyli m.in. bieg, rzut woreczkiem czy skok w dal. Wszyscy poradzili sobie znakomicie. Na zakończenie, każde dziecko oraz nauczyciele otrzymali medal i dyplom. Nie zabrakło też poczęstunku. UKS MOSiR Brzozów gratulujemy świetnej organizacji olimpiady. Widać było ducha rywalizacji, ale widać też było radość dzieci. Atmosfera podczas olimpiady była fantastyczna.

Więcej zdjęć na FB 

Całość strony internetowej stanowi własność Gminy Brzozów i jest utworem w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz.1231). Zawartość serwisu nie może być reprodukowana, rozpowszechniana ani publikowana, chyba że właściciel serwisu wyrazi na to  zgodę, z wyłączeniem wykorzystania dla celów niekomercyjnych i dla użytku osobistego.