Czas wolny

„MIASTECZKO ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA” na brzozowskim rynku już za nami

Święty Mikołaj w minioną niedzielę odwiedził rynek w Brzozowie, rozdał prezenty wszystkim grzecznym dzieciom i dorosłym. Na uczestników czekały również śpiewy tańce oraz inne atrakcje podczas tego wyjątkowego spotkania.

Pozostały jedynie wspomnienia ze wspaniałego kiermaszu świątecznego, na którym można było nabyć regionalne potrawy, piękne wyroby rękodzielnicze, m.in. stroiki, naturalne mydełka, kremy, świece z wosku pszczelego, wędliny, serki, wino, chlebek, ozdoby choinkowe, stroiki świąteczne, kartki, zabawki ręcznie wykonanie oraz wiele, wiele innych cudowności.

Czas pomiędzy kiermaszem, a przybyciem św. Mikołaja umilały odwiedzającym i wystawcom występy sceniczne dzieci uczących się w śpiewu w miejscowych placówkach. Wszyscy mogli poczęstować się ciepłymi napojami oraz żurkiem, a także ogrzać się przy nagrzewnicach.

Dziewczynka śpiewa podczas spotkania z Mikołajem na rynku w Brzozowie Dzieci ubrane w czerwone czapki śpiewają podczas spotkania z MikołajemDzieci ubrane w czerwone czapki śpiewają podczas spotkania z Mikołajem

Punktem kulminacyjnym była oczywiście wizyta Św. Mikołaja, który przyjechał w pięknym czerwonym wozie strażackim wioząc ogrom słodyczy i prezentów. Każde dziecko zostało obdarowane oraz mogło usiąść z Mikołajem w saniach i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.

Święty mikołaj na rynku w Brzozowie

Organizatorzy „Miasteczka Św. Mikołaja w Brzozowie” serdecznie dziękują wszystkim uczestnikom kiermaszu, dzieciom występującym na scenie oraz odwiedzającym Miasteczko za przybycie. Szczególne podziękowania kierujemy w stronę osób zaangażowanych w powstanie miasteczka oraz za zbudowanie tego ciepłego, radosnego klimatu. Dziękujemy również sponsorowi GRAN-PIK Liwocz!

Ludzie obecni podczas spotkania z Świętym Mikołajem

Całość strony internetowej stanowi własność Gminy Brzozów i jest utworem w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (t.j. Dz. U. z 2019r. poz.1231). Zawartość serwisu nie może być reprodukowana, rozpowszechniana ani publikowana, chyba że właściciel serwisu wyrazi na to  zgodę, z wyłączeniem wykorzystania dla celów niekomercyjnych i dla użytku osobistego.