Szkoły, przedszkola, żłobki

Konkurs Piosenki Wakacyjno – Turystycznej w Przedszkolu Samorządowym w Grabownicy Starzeńskiej

W piątek 19 maja w Przedszkolu Samorządowym w Grabownicy Starzeńskiej, odbył się Konkurs Piosenki Wakacyjno – Turystycznej, w którym udział wzięło 16 dzieci z 8 placówek przedszkolnych z terenu naszej Gminy.

 

Na wydarzeniu gościli także: Sekretarz Gminy Brzozów Waldemar Och w imieniu Burmistrza Brzozowa Szymona Stapińskiego, Dyrektor Muzeum Regionalnego im. A. Fastnachta Jerzy Ferdynand Adamski, Dyrektorzy i nauczyciele brzozowskich przedszkoli (w tym Zofia Wojnowska – Dyrektor miejscowego przedszkola), a także rodzice uczestników zmagań. Cześć konkursową spotkania poprowadziła Pani Bożena Tympalska.

Po wspaniałych występach, które urozmaiciły pokazy taneczne grabownickich przedszkolaków, młodzi wokaliści otrzymali podarunki ufundowane przez firmy GRASTAR i PBS Mrówka, Przedszkole w Grabownicy oraz Burmistrza Brzozowa Szymona Stapińskiego.

Warto też wspomnieć o wysiłku nauczycielek Agnieszki Burnat i Katarzyny Wani, które włożyły wiele pracy w wykonanie dekoracji konkursowej. Ponadto dzieci do występów tanecznych przygotowały Panie Elżbieta Pierożek, Monika Szczepek oraz Martyna Jacek.

Gratulujemy wysokiego poziomu konkursu oraz profesjonalnej organizacji wydarzenia.

Więcej zdjęć na stronie Gminy Brzozów.

Całość strony internetowej stanowi własność Gminy Brzozów i jest utworem w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz.1231). Zawartość serwisu nie może być reprodukowana, rozpowszechniana ani publikowana, chyba że właściciel serwisu wyrazi na to  zgodę, z wyłączeniem wykorzystania dla celów niekomercyjnych i dla użytku osobistego.