Szkoły, przedszkola, żłobki

Kolejny oddział żłobkowy w Brzozowie

Odpowiadając na duże zapotrzebowanie na miejsca opieki dla dzieci do lat 3 Gmina Brzozów we współpracy z Towarzystwem Przyjaciół Dzieci, Oddział Okręgowy w Krośnie uruchomiła od 1 września kolejny oddział żłobkowy w budynku SP Nr 1 w Brzozowie, obejmując tym samym opieką 14 dzieci. Mając na uwadze, że jeszcze nie wszystkie dzieci zostały przyjęte do Domowego Żłobka, Gmina Brzozów w przyszłym roku będzie podejmować starania stworzenia kolejnych miejsc opieki dla naszych najmłodszych mieszkańców.

W dniu wczorajszym Punkt Opieki Dziennej- Domowy Żłobek przy ul. Tysiąclecia odwiedził Pan Szymon Stapiński – Burmistrz Brzozowa, przekazując na ręce opiekunów drobne prezenty dla dzieci. W krótkim przemówieniu wyraził podziękowania opiekunom życząc tym samym owocnej pracy. Wizyta Pana Burmistrza pozwoliła poznać potrzeby w zakresie opieki nad najmłodszymi mieszkańcami Gminy Brzozów.

Składamy serdecznie podziękowania dla Towarzystwa Przyjaciół Dzieci, Oddział Okręgowy w  Krośnie za chęć współpracy i pomoc w stworzeniu kolejnych miejsc opieki dla dzieci do lat 3. Podziękowania za pomoc w upiększeniu pomieszczeń bajkowymi malowidłami kierujemy dla p. Sebastiana Kaczmarskiego.