Kultura i sport

Kiermasz Wielkanocy na brzozowskim Rynku

Klimat zbliżającej się Wielkanocy będzie można poczuć już w najbliższą niedzielę na brzozowskim Rynku. Serdecznie zapraszamy na 𝙆𝙞𝙚𝙧𝙢𝙖𝙨𝙯 𝙒𝙞𝙚𝙡𝙠𝙖𝙣𝙤𝙘𝙣𝙮 w godz. 10:30 do 15:00. Płytę Rynku wypełnią klimatyczne stoiska lokalnych przedsiębiorców oraz organizacji. Wśród wielu oferowanych produktów znajdą się m.in: wiklinowe koszyczki, palmy wielkanocne, świąteczne stroiki i ręcznie zdobione pisanki i zabawki dla dzieci, jak również przysmaki w postaci ciast i potraw przygotowanych przez koła gospodyń wiejskich, swojskie wędliny, chleby, sery i miody.

Podczas kiermaszu wystąpią dzieci i młodzież z Fundacji Pomocy Dzieciom im. Stanisławy Bieńczak, Akademii Wokalno-Aktorskiej MF. Artis oraz gościnnie zaprezentują się Panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Przysietnicy.
Ponadto darmowy poczęstunek w postaci wielkanocnego żurku oraz specjalnie z myślą o najmłodszych możliwość zrobienia sobie zdjęcia w wielkanocnej scenerii i słodkości.

Do zobaczenia na Kiermaszu Wielkanocnym w Brzozowie!
Przyjdźcie, aby cieszyć się atmosferą świąt, odkrywać nowe smaki i zdobywać inspiracje na nadchodzące Wielkanocne święta!