Czas wolny

Kasia Kowalska zaśpiewała dla Pań

W tym roku z okazji Dnia Kobiet na scenie Brzozowskiego Domu Kultury dla Pań wystąpiła Kasia Kowalska – ikona polskiej sceny muzycznej. Na koncerty zaprosili Burmistrz Brzozowa Szymon Stapiński oraz Starosta Brzozowski Zdzisław Szmyd.

Recital Kasi Kowalskiej przyciągnął prawdziwe tłumy. Na wypełnionej dwukrotnie po brzegi sali, przeważały oczywiście przedstawicielki płci pięknej, którym najlepsze życzenia z okazji Dnia Kobiet złożył Burmistrz Brzozowa Szymon Stapiński w asyście dyrektora Brzozowskiego Domu Kultury Jana Florka, wręczając każdej z Pań różę.

Nie zabrakło takich numerów jak “Prowadź mnie”, “Maskarada” czy “Wyrzuć ten gniew”.  Kasia Kowalska zachęcała publiczność do klaskania, machania rękami, a ostatecznie nawet do poderwania się z miejsc i tańczenia, co zrobili wszyscy zebrani. Po tak poprowadzonym wieczorze, nie obyło się bez bisu, by na koniec wieczoru razem z publicznością odśpiewać “Bella ciao!”.

Całość strony internetowej stanowi własność Gminy Brzozów i jest utworem w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz.1231). Zawartość serwisu nie może być reprodukowana, rozpowszechniana ani publikowana, chyba że właściciel serwisu wyrazi na to  zgodę, z wyłączeniem wykorzystania dla celów niekomercyjnych i dla użytku osobistego.