Kultura i sport Twoja Gmina, Twój Urząd

Jubileusz 75-lecia GKS Górnik Grabownica

4 maja 2024 r. na stadionie GKS Górnik Grabownica odbył się Piknik Sportowo-Rekreacyjny z okazji 75-lecia działalności sportowej klubu. Wydarzenie było doskonałą okazją do wspólnego świętowania i integracji mieszkańców Grabownicy i okolic. Patronat nad wydarzeniem obiął Burmistrz Brzozowa Szymon Stapiński.

Podczas oficjalnego otwarcia spotkania nastąpiło powitanie zaproszonych gości i przybliżona została historia działalności klubu GKS Górnik Grabownica. Następnie wręczono medale, odznaczenia oraz pamiątkowe grawertony i statuetki dla osób zasłużonych, zaangażowanych i wspierających działalność klubu. W imieniu Burmistrza Brzozowa głos zabrała Naczelnik Wydziału Spraw Społecznych, Edukacji i Kultury Nina Ścibor. Kolejnym punktem programu był mecz ligowy Górnik II Grabownica vs LKS „Sokół” Trześniów.

W trakcie pikniku można było zwiedzić stadion i zapoznać się z historią klubu i skorzystać z bogatej oferty gastronomicznej. Nie zabrakło również atrakcji dla najmłodszych w postaci dmuchańcówi i bumper ball. Podsumowaniem wydarzenia była impreza taneczna którą poprowadził zespół Calvados

Szczególne podziękowania należą się wszystkim sponsorom i wolontariuszom, którzy przyczynili się do organizacji tego wspaniałego wydarzenia. Klubowi życzymy kolejnych sukcesów i wielu kolejnych lat działalności.

Całość strony internetowej stanowi własność Gminy Brzozów i jest utworem w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz.1231). Zawartość serwisu nie może być reprodukowana, rozpowszechniana ani publikowana, chyba że właściciel serwisu wyrazi na to  zgodę, z wyłączeniem wykorzystania dla celów niekomercyjnych i dla użytku osobistego.