Za nami wspaniałe wydarzenie, które pokazało, że sport łączy, uczy i daje mnóstwo radości! W niedzielę, 24 sierpnia stadion w Brzozowie wypełnił się zawodnikami wraz z całymi rodzinami, które gorąco dopingowały swoich sportowców, tworząc niesamowitą atmosferę pełną energii i uśmiechu.

Zawody odbyły się pod patronatem Burmistrza Brzozowa Szymona Stapińskiego, który uroczyście wspólnie z prezesem UKS MOSiR Brzozów, a zarazem Radnym Rady Miejskiej w Brzozowie Andrzejem Łachem oraz Radną Mariolą Pilszak otworzyli mityng.
Wśród zaproszonych gości byli m.in. Henryk Kozik – Przewodniczący Rady Powiatu w Brzozowie, Nina Ścibor – Radna Rady Powiatu w Brzozowie, a zarazem Naczelnik Wydziału Spraw Społecznych, Edukacji i Kultury Urzędu Miejskiego w Brzozowie, Krzysztof Folta – Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Brzozowie, przedstawiciel Komendanta Powiatowego Policji w Brzozowie oraz Józef Baran – dyrektor Zespołu Ekonomiczno-Administracyjnego Szkół w Brzozowie.
Organizacja, atmosfera i zaangażowanie wszystkich uczestników były na medal! Gratulujemy UKS MOSiR Brzozów, który zadbał o każdy szczegół. Dziekujemy również sponsorom i partnerom, którzy przyczynili się do sukcesu tego mityngu.
Największe gratulacje kierujemy do uczestników, którzy wzięli udział w 24 konkurencjach i dostarczyli wszystkim mnóstwo sportowych emocji! Na najlepszych czekały medale, dyplomy, nagrody rzeczowe, słodycze, a także karty podarunkowe i wejściówki na basen.
Organizatorem wydarzenia był UKS MOSiR Brzozów. W organizację włączyli się też Gmina Brzozów, Powiat Brzozowski oraz MOSiR Brzozów. Już nie możemy się doczekać kolejnej edycji – widzimy się za rok!
Pełna galeria zdjęć tutaj
Całość strony internetowej stanowi własność Gminy Brzozów i jest utworem w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (t.j. Dz. U. z 2019r. poz.1231). Zawartość serwisu nie może być reprodukowana, rozpowszechniana ani publikowana, chyba że właściciel serwisu wyrazi na to zgodę, z wyłączeniem wykorzystania dla celów niekomercyjnych i dla użytku osobistego.