Czas wolny

Gminny Zimowy Bal Malucha

28 stycznia br. po raz pierwszy w Gminie Brzozów odbył się Gminny Zimowy Bal Malucha.

Najmłodsi – w karnawałowych strojach – wraz ze swoimi rodzicami i dziadkami, zebrali się licznie w pięknie udekorowanej sali w Szkole Podstawowej nr 1 w Brzozowie. Na wszystkie dzieci czekało mnóstwo atrakcji.

Zabawa z animatorkami, malowanie twarzy, zamek z piłeczkami oraz fotobudka 360, loteria fantowa oraz stoisko policyjne. Radości dzieciom dostarczyły również maskotki Mrówka Brzozów, ZSE Brzozów oraz KPP w Brzozowie, które częstowały słodkościami i zachęcały do wspólnej zabawy. Atrakcją wydarzenia był także wybór Królowej i Króla balu. O kącik słodkości oraz wystrój sali zadbali Rodzice uczniów na czele z Radą Rodziców SP w Brzozowie.

W wydarzeniu uczestniczyli Burmistrz Brzozowa Szymon Stapiński oraz Naczelnik Wydziału Spraw Społecznych, Edukacji i Kultury UM w Brzozowie Nina Ścibor. Wszystkim przybyłym tak licznie dzieciom, ich rodzinom, a także wszystkim osobom, a w szczególności Rodzicom którzy przyczynili się do zorganizowania Gminnego Zimowego Balu Malucha serdecznie dziękujemy i zapraszamy za rok!

“Jeden bezinteresowny czyn wyzwala kolejne.”- zgodnie z tym powiedzeniem, aby świat mógł stać się lepszy, najpierw my powinniśmy każdego dnia robić coś dobrego dla drugiego człowieka. Idealnym przykładem takiej wzorowej postawy są nasi lokalni przedsiębiorcy. Dzięki ich wsparciu 28.01.2024r odbył się Pierwszy Zimowy Bal Malucha dla dzieci z Gminy Brzozów i okolicznych miejscowości. Serdeczne podziękowania dla firmy:
– ARDIK Agata Krzysztyńska
– LUNA
– Pracownia Artystyczna- Agnieszka Janiec
– ELAN
– Akademia Wokalno-Aktorska MF.Artis Mariola Friedek
– OVB Katarzyna Szpiech
– ALTA
– IWONICZANKA
– GRANPIK
– EURO-CARS
– Zakład Mechaniki Samochodowej Tomasz Szczepek
– MRÓWKA
– ZIELONA OAZA
– KSIĘGARNIA NOWA
– Fundacja Pomocy Dzieciom im Stanisławy Bieńczak
– Zespół Szkół Ekonomicznych
Podczas całej uroczystości udało się pozyskać 5 405 zł 52 gr. Pieniądze zostaną przekazane dla rzecz dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 1 W Brzozowie.

 

Więcej zdjęć na Facebook

Całość strony internetowej stanowi własność Gminy Brzozów i jest utworem w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz.1231). Zawartość serwisu nie może być reprodukowana, rozpowszechniana ani publikowana, chyba że właściciel serwisu wyrazi na to  zgodę, z wyłączeniem wykorzystania dla celów niekomercyjnych i dla użytku osobistego.