Opieka i wsparcie

Dodatkowe punkty szczepień w gminie Brzozów

Trzy dodatkowe punkty szczepień przeciwko Covid-19 powstały na terenie gminy Brzozów.

Budynek straży pożarnej z jasną elewacją, z dużymi drzwiami koloru czerwonego. Na ogrodzeniu przed budynkiem rozwieszony duży plakat koloru niebieskiego dot. szczepień.

Nowe punkty szczepień znajdują się w Gabinecie Lekarza POZ w Punkcie Medycznym w Humniskach oraz w Punktach Lekarskich w Górkach i Zmiennicy. 

 Mieszkańcy naszej gminy mogą się rejestrować do tych punktów:

  • dzwoniąc na numery tel.: 691 439 301 lub 13 43 43 485 
  • dzwoniąc na infolinię 989
  • bądź poprzez e – rejestrację.

Przypomnijmy, że punkt szczepień znajduje się też w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Brzozowie.

Ważne! Osoby, które mają problemy z indywidualnym dojazdem do punktów szczepień położonych na terenie naszej gminy mogą skorzystać z bezpłatnego dowozu.  Dowóz – po uprzednim zarejestrowaniu się w punkcie szczepień – można zamówić telefonicznie w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Brzozowie pod  nr tel. 667 947 236 w godzinach 8 00    15 00

Źródło filmowe: www.brzozow24.pl

Całość strony internetowej stanowi własność Gminy Brzozów i jest utworem w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (t.j. Dz. U. z 2019r. poz.1231). Zawartość serwisu nie może być reprodukowana, rozpowszechniana ani publikowana, chyba że właściciel serwisu wyrazi na to  zgodę, z wyłączeniem wykorzystania dla celów niekomercyjnych i dla użytku osobistego.