Czas wolny

Brzozowska premiera spektaklu „Mąż zmarł, ale już mu lepiej”

W niedzielę 5 lutego br. w Brzozowskim Domu Kultury, po raz pierwszy zagrano komedię obyczajową Izabeli Degórskiej pt. „Mąż zmarł, ale już mu lepiej” w reżyserii Marioli Friedek.

Dwie dziewczyny ubrane w stroje pań domu, osoba ubrana w długi, ciemny płaszcz i ciemna czapke oraz chłopak ubrany w srebrną marynarkę i białe wytarte jeansy (aktorzy na scenie).

W sztuce wystąpili wychowankowie Akademii Wokalno-Aktorskiej MF Artis: Otylia Barnik, Maja Błachut, Julia Biega, Szymon Fil, Paulina Kindrat, Karolina Kuś, Oliwia Fiołek, Mikołaj Tarasek, Emilia Władyka, Małgorzata Zakielarz oraz Martyna Sowińska.

Spektakl cieszył się dużym zainteresowaniem mieszkańców naszej Gminy, a wśród przybyłych gości znaleźli się m.in. Poseł na Sejm PR Adam Śnieżek, Zastępca Burmistrza Brzozowa Mariusz Bieńczak, Radna Rady Miejskiej i Przewodnicząca Komisji Kultury, Oświaty, Sportu, Turystyki i Wypoczynku Mariola Pilszak, a także Komendant Powiatowy PSP w Brzozowie st. bryg. mgr inż. Krzysztof Folta.

Organizatorami wydarzenia byli: Fundacja MF. Artis, Burmistrz Brzozowa Szymon Stapiński oraz Brzozowski Dom Kultury.

Całość strony internetowej stanowi własność Gminy Brzozów i jest utworem w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz.1231). Zawartość serwisu nie może być reprodukowana, rozpowszechniana ani publikowana, chyba że właściciel serwisu wyrazi na to  zgodę, z wyłączeniem wykorzystania dla celów niekomercyjnych i dla użytku osobistego.