Kultura i sport

“Bitwa o Brzozów” vol. 2 za nami

W sobotę 15 czerwca br. w Parku Jordanowskim odbyła się II edycja zawodów Breakdance „Bitwa o Brzozów”. W wydarzeniu wzięło udział 25 zawodników w różnej kategorii wiekowej, którzy przybyli  z Rzeszowa, Tarnobrzega, Krynicy Górskiej, Nowego Sącza i Chotomowa.

Sędziowie BBoy Zawisza, BBoy Decu i Bgirl Paulina przyglądali się uważnie uczestnikom i wybrali najlepszych w swojej kategorii. Imprezę poprowadzili MC Sierber i MC Mąka, a o oprawę muzyczną zadbał Dj Beshkee. Rywalizacja, podobnie jak przed rokiem była na najwyższym poziomie. Tancerze walczyli w trzech kategoriach, podczas których zaprezentowali najwyższy poziom umiejętności tanecznych i akrobatycznych.

Poniżej wyniki:

Kategoria 7-10 lat                                         Kategoria 11-15 lat                            Kategoria OPEN

I miejsce              bgirl Raket                                bgril Hana                                          bboy Alvin (Wenezuela)

II miejsce            bboy NIKO                                bgirl Raket                                         bboy Barti

III miejsce          bgirl Nina                                  bgril Shiza                                         bboy Mehu

 

Podczas zawodów odbyły się również warsztaty graffitii, które poprowadził Michał Czerko. Wydarzenie zakończył koncert zespołu Szpilersi.

Imprezę dofinansował Burmistrz Brzozowa Szymon Stapiński, Brzozowski Dom Kultury oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Brzozowie, a także sponsorzy – firmy: DUMAS, Glamping nad Sanem, Francesca, FizjoMak, Oh my nails, Red-Lak, DOR-BI, TATAR-SAUN, Maciejowe Zawisze, RENTAL, Angel (Iwona Wierzba, fryzjerstwo), TRAK-BUD, Bar RETRO, STYL Pracownia Reklamy oraz U Schabińskiej.

 

Więcej zdjęć na FB GMINA BRZOZÓW

Całość strony internetowej stanowi własność Gminy Brzozów i jest utworem w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (t.j. Dz. U. z 2019r. poz.1231). Zawartość serwisu nie może być reprodukowana, rozpowszechniana ani publikowana, chyba że właściciel serwisu wyrazi na to  zgodę, z wyłączeniem wykorzystania dla celów niekomercyjnych i dla użytku osobistego.