Kultura i sport Twoja Gmina, Twój Urząd

Bal Karnawałowy dla Seniorów w Starej Wsi

Ale to był bal!  Eleganckie suknie, garnitury, dobra zabawa i miło spędzony czas. Już po raz czwarty seniorzy z Gminy Brzozów bawili się na Balu, tym razem w wydaniu karnawałowym. Organizatorem wydarzenia byli Burmistrz Brzozowa Szymon Stapiński oraz Brzozowski Dom Kultury.

Wieczór zaczął się naprawdę wyjątkowo. W taneczny nastrój zebranych wprowadziły swoimi występami Daria Mortka i Mariola Friedek. W wydarzeniu uczestniczyli mieszkańcy naszej gminy, a ich spotkanie było okazją do integracji oraz dobrej zabawy. W balu udział wzięli ponadto: Burmistrz Brzozowa Szymon Stapiński, przewodnicząca Rady Miejskiej w Brzozowie Dorota Kamińska, Naczelnik Wydziału Spraw Społecznych, Edukacji i Kultury UM w Brzozowie Nina Ścibor,  kierownik Urządu Stanu Cywilnego w Brzozowie Urszula Dąbrowska-Huber oraz sołtys wsi Stara Wieś Lucyna Szydłowska.
Seniorzy po raz kolejny pokazali, że potrafią się świetnie bawić!

Serdecznie dziękujemy Kołu Gospodyń Wiejskich w Starej Wsi oraz Sołtys Lucynie Szydłowskiej za pomoc przy organizacji balu.
Było pięknie! Do zobaczenia na kolejnym Balu Jubileuszowym.

Więcej zdjęć na FB GMINA BRZOZÓW oraz na stronie infopodkarpacie.pl

Całość strony internetowej stanowi własność Gminy Brzozów i jest utworem w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz.1231). Zawartość serwisu nie może być reprodukowana, rozpowszechniana ani publikowana, chyba że właściciel serwisu wyrazi na to  zgodę, z wyłączeniem wykorzystania dla celów niekomercyjnych i dla użytku osobistego.