Czas wolny

Bal Karnawałowy dla Seniorów

W sobotę 18 lutego br. w Domu Strażaka w Humniskach odbył się II Bal dla Seniorów, tym razem w wydaniu karnawałowym. Jego organizatorami byli Burmistrz Brzozowa Szymon Stapiński oraz Brzozowski Dom Kultury.

Grupa osób w eleganckich strojach, tańczących na rozległej sali.

W wydarzeniu uczestniczyli Mieszkańcy naszej Gminy, a ich spotkanie było okazją do integracji oraz dobrej zabawy. W balu udział wzięli ponadto: Burmistrz Brzozowa Szymon Stapiński, Zastępca Burmistrza Mariusz Bieńczak, Radna Rady Miejskiej w Brzozowie Mariola Pilszak, Sołtys Sołectwa Humniska Stanisław Kułak, a także Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Humniskach Lucjan Czech.

W pierwszej części spotkania, Goście mogli podziewać wspaniałe występy muzyczno-taneczne zaprezentowane przez uczennice ZSP w Humniskach, tancerzy ze Studia Tańca i Akrobatyki Gracja Krosno oraz członkinie grupy „Tamitu”. Następnie zagrał Zespół Muzyczny Alltracks, który wprowadził uczestników w taneczny nastrój.

Serdecznie dziękujemy Kołu Gospodyń Wiejskich w Humniskach za pomoc w organizacji balu, a także Paniom Agnieszce Wójcik, Magdalenie Chmielewskiej oraz Ewie Kułak – Owsiany za nadzór nad częścią artystyczną wydarzenia.

źródło: brzozow24.pl

Więcej zdjęć na stronie fb Gminy Brzozów:  >>>link<<<

Całość strony internetowej stanowi własność Gminy Brzozów i jest utworem w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz.1231). Zawartość serwisu nie może być reprodukowana, rozpowszechniana ani publikowana, chyba że właściciel serwisu wyrazi na to  zgodę, z wyłączeniem wykorzystania dla celów niekomercyjnych i dla użytku osobistego.