Czas wolny

Ania Wyszkoni zaśpiewała dla Pań

Wczoraj tj. 8 marca z okazji Dnia Kobiet na scenie Brzozowskiego Domu Kultury dla Pań wystąpiła Anna Wyszkoni z zespołem.

Męzczyzna w graniturze przekazuje bukiet kwiatów młodej wokalistce. Obok dóch mężczyzn w ciemnych strojach.

Recital Anna Wyszkoni przyciągnął prawdziwe tłumy. Na wypełnionej dwukrotnie po brzegi sali, przeważały oczywiście przedstawicielki płci pięknej, którym najlepsze życzenia z okazji Dnia Kobiet złożył Burmistrz Brzozowa Szymon Stapiński w asyście zastępcy Mariusza Bieńczaka, wręczając każdej z Pań różę.

Podczas koncertu nie zabrakło tych najważniejszych i najbardziej znanych piosenek, jak: “Czy ten Pan i Pani”, “Wiem, że jesteś tam” czy “Agnieszka” oraz najnowszych “Było minęło”. To była prawdziwa uczta muzyczna. Artystka zabrała widzów w muzyczną podróż pełną emocji i wzruszeń.

 

Po drugim koncercie, Burmistrz Brzozowa Szymon Stapiński podziękował za wyjątkowy koncert wręczając bukiet kwiatów artystce. Do życzeń dołączył też Starosta Brzozowski Zdzisław Szmyd.

Publiczność nie szczędziła braw, nagradzając artystów owacjami na stojąco. Po koncercie wokalistka z przyjemnością rozdawała autografy i pozowała do pamiątkowych zdjęć.

Organizatorem koncertu byli Burmistrz Brzozowa i Starosta Brzozowski.

materiał filmowy źródło: brzozow24.pl oraz Starostwo Powiatowe w Brzozowie.

 

Więcej zdjęć na fb Gminy Brzozów: https://www.facebook.com/umbrzozow

 

Całość strony internetowej stanowi własność Gminy Brzozów i jest utworem w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz.1231). Zawartość serwisu nie może być reprodukowana, rozpowszechniana ani publikowana, chyba że właściciel serwisu wyrazi na to  zgodę, z wyłączeniem wykorzystania dla celów niekomercyjnych i dla użytku osobistego.