Mieszkam w Brzozowie

Andrzejki dla Seniorów

W niedzielny wieczór  20 listopada br. blisko setka Seniorów bawiła się na Andrzejkach zorganizowanych w Szkole Podstawowej nr 1 w Brzozowie. 

Grupa straszych osób tańczy na sali gimnastycznej.

Gośćmi honorowymi wydarzenia byli: burmistrz Brzozowa Szymon Stapiński, poseł na Sejm RP Adam Śnieżek, starosta brzozowski Zdzisław Szmyd oraz Jerzy Ferdynand Adamski dyrektor biura poselskiego posła do Parlamentu Europejskiego Bogdana Rzońcy i zarazem dyrektor Muzeum Regionalnego im. Adama Fastanchta w Brzozowie.

Przybyłych gości przywitała Agnieszka Wójcik, po czym część artystyczną imprezy otworzył występ dzieci z Przedszkola Samorządowego Nr 1 w Brzozowie, które w ciekawym programie zaprezentowały swoje przywiązanie i miłość do starszego pokolenia oraz Ojczyzny. Następny był występ grupy dziewczyn z formacji tanecznej TAMITU, działającej przy Brzozowskim Domu Kultury, które zaprezentowały zebranym kilka interesujących układów tanecznych.

Po zakończeniu pierwszej części spotkania, rozpoczęto zabawę taneczną przy dźwiękach klasycznych utworów wykonanych przez zespół Calvados.

Organizatorami imprezy byli: Burmistrz Brzozowa oraz Brzozowski Dom Kultury.

Składamy serdeczne podziękowania sponsorom wydarzenia, firmom: Gran-Pik Liwocz oraz Woda Źródlana Iwoniczanka. Ponadto słowa wdzięczności kierujemy do Pani kierownik WTZ Barbary Duplagi oraz pracowników wspomnianej instytucji za przygotowanie potraw, a także sołtysowi sołectwa Przysietnica Krzysztofowi Zublowi za użyczenie materiałów do udekorowania sali.

źródło film: brzozow24.pl

Całość strony internetowej stanowi własność Gminy Brzozów i jest utworem w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz.1231). Zawartość serwisu nie może być reprodukowana, rozpowszechniana ani publikowana, chyba że właściciel serwisu wyrazi na to  zgodę, z wyłączeniem wykorzystania dla celów niekomercyjnych i dla użytku osobistego.