Czas wolny Twoja Gmina, Twój Urząd

Andrzejki dla Seniorów – wyjątkowe wydarzenie integrujące Seniorów w naszej gminie

Sobotni wieczór 25 listopada br. Seniorzy z Gminy Brzozów bawili się na Andrzejkach w Domu Strażaka w Przysietnicy. To  już trzecia edycja Balu Seniora, zorganizowanego przez Burmistrza Brzozowa.

Wydarzenie otworzył Burmistrz Brzozowa Szymon Stapiński, który podziękował Kołu Gospodyń Wiejskich w Przysietnicy za pomoc przy organizacji balu i na ręce przewodniczącej Wandy Bąk przekazał bukiet kwiatów. Seniorom zaś życzył wspaniałej zabawy. Następnie przed zebranymi wystąpiły dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. ks. Pawła Komborskiego w Przysietnicy, prezentując swoje talenty muzyczne. Miły akcentem imprezy był również występ Pań z KGW Przysietnica, który rozbawił publiczność do łez.  

Po oficjalnej części, rozpoczęto zabawę taneczną, przy dźwiękach klasycznych utworów wykonanych przez zespół Calvados. W balu wzięli też udział:  zastępca Burmistrza Mariusz Bieńczak, Naczelnik Wydziału Spraw Społecznych, Edukacji i Kultury UM w Brzozowie Nina Ścibor, Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Brzozowie Urszula Dąbrowska-Huber oraz sołtys sołectwa Przysietnica Krzysztof Zubel.

Serdecznie dziękujemy Kołu Gospodyń Wiejskich w Przysietnicy za pomoc przy organizacji balu, dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 2 w Przysietnicy Wiesławie Szarek za nadzór nad częścią artystyczną wydarzenia, sołtysowi sołectwa Przysietnica Krzysztofowi Zublowi za przystrojenie sali oraz Firmie Iwoniczanka- Woda Źródlana.

 

Całość strony internetowej stanowi własność Gminy Brzozów i jest utworem w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (t.j. Dz. U. z 2019r. poz.1231). Zawartość serwisu nie może być reprodukowana, rozpowszechniana ani publikowana, chyba że właściciel serwisu wyrazi na to  zgodę, z wyłączeniem wykorzystania dla celów niekomercyjnych i dla użytku osobistego.