Kultura i sport

Aktywni na trasach Nordic Walking

7 czerwca br. w Grabownicy Starzeńskiej odbył się Rajd NORDIC WALKING, w ramach projektu „ Aktywni na trasach Nordic Walking”. W rajdzie wzięło udział kilkadziesiąt osób, zarówno dzieci jak i dorosłych.

Trasa rajdu przebiegała gruntowymi drogami oraz przez urokliwy las. Dzięki słonecznej pogodzie wędrówka zachwycała pięknymi widokami i dziką przyrodą. Na zakończenie rajdu każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy dyplom. Był też ciepły poczęstunek przygotowany przez Panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Grabownicy Starzeńskiej. Dziękujemy i do zobaczenia na kolejnej trasie. Organizatorem wydarzenia byli LGD „Ziemia Brzozowska”, LGD „Zielone Bieszczady” oraz Gmina Brzozów.

Całość strony internetowej stanowi własność Gminy Brzozów i jest utworem w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz.1231). Zawartość serwisu nie może być reprodukowana, rozpowszechniana ani publikowana, chyba że właściciel serwisu wyrazi na to  zgodę, z wyłączeniem wykorzystania dla celów niekomercyjnych i dla użytku osobistego.