24.01.2022 Twoja Gmina, Twój Urząd

Kondolencje

19.01.2022 Ochrona zdrowia

OSP w Brzozowie – trzecie miejsce na Podkarpaciu

Strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Brzozowie w ubiegłym roku (2021) według statystyki Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej wyjechali aż do 56 wezwań alarmowych czyli częściej niż raz na tydzień, co daje im trzecią lokatę w województwie podkarpackim wśród jednostek spoza Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego.

18.01.2022 Opieka i wsparcie

Powrót do zdrowia, powrót do pracy!

Projekt pn. „Wypracowanie i pilotażowe wdrożenie modelu kompleksowej rehabilitacji umożliwiającej podjęcie lub powrót do pracy” jest realizowany przez PFRON we współpracy z ZUS i CIOP. To program przekwalifikowania zawodowego zapewniający uzyskanie nowych kwalifikacji zawodowych wszystkim tym, którzy z powodu choroby lub wypadku utracili możliwość wykonywania dotychczasowego zawodu, a chcieliby podjąć inną pracę, adekwatną do zainteresowań i […]

18.01.2022 Mieszkam w Brzozowie

Ogłoszenie

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o. w Brzozowie, informuje iż jest w takcie wymiany wodomierzy analogowych na cyfrowe ze zdalnym odczytem u osób prywatnych w miejscowości Brzozów.

17.01.2022 Twoja Gmina, Twój Urząd

KRUS ogłasza III Ogólnopolski Konkurs dla Dzieci na Rymowankę o Bezpieczeństwie w Gospodarstwie Rolnym

Zapraszamy dzieci rolników ubezpieczonych w KRUS do udziału w III Ogólnopolskim Konkursie dla Dzieci na Rymowankę o Bezpieczeństwie w Gospodarstwie Rolnym pod hasłem „Bezpiecznie na wsi mamy, bo ryzyko upadków znamy”. Patronat Honorowy nad konkursem sprawuje Minister Edukacji i Nauki Przemysław Czarnek.

13.01.2022 Mieszkam w Brzozowie

Maja pierwszą mieszkanką Gminy Brzozów urodzoną w 2022 roku

Maja – tak ma na imię pierwsze dziecko, które przyszło na świat w 2022 roku w Gminie Brzozów.