Dwie dziewczyny ubrane w stroje pań domu, osoba ubrana w długi, ciemny płaszcz i ciemna czapke oraz chłopak ubrany w srebrną marynarkę i białe wytarte jeansy (aktorzy na scenie).

06.02.2023 Czas wolny

Brzozowska premiera spektaklu „Mąż zmarł, ale już mu lepiej”

W niedzielę 5 grudnia br. w Brzozowskim Domu Kultury, po raz pierwszy zagrano komedię obyczajową Izabeli Degórskiej pt. „Mąż zmarł, ale już mu lepiej” w reżyserii Marioli Friedek.

06.02.2023 Szkoły, przedszkola, żłobki

„Zimowy Las” – rozstrzygnięcie konkursu- Nadleśnictwa Brzozów

1.02.2023 dzieci z Przedszkola Samorządowego w Starej Wsi im. Św. Jana Pawła II, biorące udział w konkursie plastycznym “Zimowy las” – organizowanym przez Nadleśnictwo Brzozów otrzymały nagrody.

Grupa młodych dziewczyn ubranych na biało, stoją na scenie, za nimi niebieskie tło. Przed nimi stoi kobieta ubrana w biały kombinezon i spiewa do mikrofonu.

03.02.2023 Czas wolny

“Śpiewajmy i grajmy mu”

2 lutego br. w Szkole Podstawowej Nr 2 w Przysietnicy odbył się przepiękny koncert “Śpiewajmy i grajmy mu” w wykonaniu Akademii Wokalno-Aktorskiej MF. Artis. Patronat nad wydarzeniem objął Burmistrz Brzozowa Szymon Stapiński.

Mały samochodzik zbudowany z klocków lego.

02.02.2023 Szkoły, przedszkola, żłobki

IV edycja konkursu GraboRoboty

Już po raz czwarty w Grabownicy Starzeńskiej odbył się konkurs programowania GraboRoboty. Jego organizatorami były: Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Grabownicy Starzeńskiej oraz Stowarzyszenie “Nasza Szkoła”.

01.02.2023 Twoja Gmina, Twój Urząd

Kasa urzędu w budynku PGK nieczynna

Urząd Miejski w Brzozowie informuje, że w dniu 3 lutego br. (tj. w piątek) kasa urzędu mieszcząca się w budynku Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej, przy ul. Legionistów 10 będzie NIECZYNNA. Płatności można dokonywać w kasie w Urzędzie Miejskim w Brzozowie. Za powstałe niedogodności przepraszamy.

01.02.2023 Twoja Gmina, Twój Urząd

Zapraszamy do udziału w programie eko-PROFIT – REcycling to się opłaca

Zapraszamy do programu eko-PROFIT – Recykling się opłaca, w ramach którego realizowane są projekty ekologiczne, skierowane do grup: