20.05.2022 Mieszkam w Brzozowie

Nowe drogi w Humniskach

Zadania drogowe to jedne z ważniejszych w tej kadencji gminy Brzozów. Potrzeby są ogromne, ale na szczęście, krok po kroku udaje się realizować kolejne inwestycje.

20.05.2022 Ochrona zdrowia

Spektakl “DON’T DO DRUGS”

Spektakl terapeutyczny pn. “DON’T DO DRUGS” powstał podczas wymiany młodzieży pn. “COME OUT OF THE SHADOWS” w dniach 18.01.22- 26.01.22 w Ośrodku Edukacyjno – Warsztatowym Nasz Dom w Brzozowie. Spektakl wraz z folderem zawierającym scenariusz zajęć terapeutycznych dla młodzieży zostały wypracowane przez uczestników wymiany i przekazane jako materiały edukacyjne do szkół w gminie Brzozów oraz w społecznościach partnerów […]

20.05.2022 Twoja Gmina, Twój Urząd

Modernizacja placu przy Domu Strażaka w Grabownicy Starzeńskiej

Remont nawierzchni wokół Domu Strażaka w Grabownicy Starzeńskiej został zakończony. Całkowita wartość zadania wyniosła około 35 tys. zł i została zrealizowana w ramach funduszu sołeckiego z budżetu Gminy Brzozów.

Wóz strażacki stoi na drodze leśnej, za nim w głąb lasu idą strażacy.

19.05.2022 Mieszkam w Brzozowie

35 tys zł dla lokalnych OSP

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej ogłosił wyniki naboru wniosków w ramach Ogólnopolskiego Programu Finansowania Służb Ratowniczych. Środki otrzymały: OSP Brzozów, OSP Górki, OSP Grabownica, OSP Przysietnica.

Wielkogabaryty, stare i zdekopletowane meble zgromadzone na trawniku przed domem.

19.05.2022 Mieszkam w Brzozowie

Informacja dla mieszkańców o bezpłatnej zbiórce odpadów wielkogabarytowych w PSZOK-u.

Urząd Miejski w Brzozowie, Wydział Ochrony Środowiska, Gospodarki Komunalnej i Rolnictwa informuje, że w dniach od 23 do 27 maja 2022 r. mieszkańcy gminy Brzozów mogą nieodpłatnie dostarczyć meble i inne odpady wielkogabarytowe do Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) znajdującego się przy ul. Legionistów 10 w Brzozowie.

19.05.2022 Szkoły, przedszkola, żłobki

XVIII Spotkanie z Poezją Marii Konopnickiej w Przedszkolu Samorządowym Nr 2 w Brzozowie

Dnia 12 maja 2022r. W Przedszkolu Samorządowym Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi  w Brzozowie odbyło się XVIII Spotkanie z Poezją Marii Konopnickiej, w którym udział wzięły dzieci z przedszkoli Gminy Brzozów.