Mieszkam w Brzozowie

Akcja “Zielony kącik dla Brzozowa” – więcej zieleni w Małym Parku

Wraz z nadejściem wiosny w Małym Parku w Brzozowie rozpoczęły się prace nad poprawą jego estetyki i funkcjonalności. Działania te odbywają się w ramach projektu pn. “Brzozów – Moja Mała Ojczyzna”, na które pozyskano środki z Fundacji BGK.

W parku zamontowano już mini plac zabaw oraz ruszyły prace związane z nasadzeniami. W akcję “Zielony Kącik dla Brzozowa” bardzo chętnie włączyły się dzieci z Przedszkola Samorządowego Nr 1 w Brzozowie. Wraz z przedszkolakami kwiaty i krzewy sadziła Naczelnik Wydziału Spraw Społecznych, Edukacji i Kultury Urzędu Miejskiego w Brzozowie Nina Ścibor.

W najbliższym czasie zamontowana zostanie tężnia solankowa, która nie tylko uatrakcyjni park, ale również zapewni mieszkańcom miejsce do relaksu i poprawy zdrowia. Pojawią się też różnorodne elementy małej architektury, takie jak ławki, kosze na śmieci i tablice informacyjne. Park zyska nowe oblicze.

Więcej zdjęć na fb GMINA BRZOZÓW

Całość strony internetowej stanowi własność Gminy Brzozów i jest utworem w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz.1231). Zawartość serwisu nie może być reprodukowana, rozpowszechniana ani publikowana, chyba że właściciel serwisu wyrazi na to  zgodę, z wyłączeniem wykorzystania dla celów niekomercyjnych i dla użytku osobistego.