Czas wolny

90 lat KGW w Grabownicy Starzeńskiej

W niedzielę 28.05 br. w Domu Strażaka w Grabownicy Starzeńskiej odbyła się doniosła uroczystość 90-lecia miejscowego Koła Gospodyń Wiejskich. W uroczystości licznie udział wzięli przedstawiciele miejscowych władz, instytucji, szkół oraz organizacji społecznych.

Wydarzenie poprowadziły Prezes grabowieckiego Koła Katarzyna Wojnar oraz Agnieszka Adamska.

W dowód wdzięczności za współpracę z KGW w Grabownicy Starzeńskiej, gospodynie uroczyście wręczyły zasłużonym pamiątkowe grabownickie anioły. Wśród wyróżnionych osób, znalazł się m.in. Burmistrz Brzozowa Szymon Stapiński.

Włodarz naszej Gminy złożył Jubilatkom życzenia. Przekazał też na ręce Prezes Koła bukiet kwiatów wraz z okolicznościowym prezentem. Burmistrz podarował również KGW w Grabownicy Starzeńskiej specjalny grawerton. Podobne imienne wyróżnienia, otrzymało także 14 zasłużonych członkiń miejscowego Koła Gospodyń.

Wydarzenie uświetnił występ Kapeli Ludowej Graboszczanie. Gratulujemy wspaniałego jubileuszu i życzymy kolejnych dekad owocnego funkcjonowania.

Całość strony internetowej stanowi własność Gminy Brzozów i jest utworem w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz.1231). Zawartość serwisu nie może być reprodukowana, rozpowszechniana ani publikowana, chyba że właściciel serwisu wyrazi na to  zgodę, z wyłączeniem wykorzystania dla celów niekomercyjnych i dla użytku osobistego.