Rada Miejska

Rada Miejska liczy 21 członków.

Radni Rady Miejskiej w Brzozowie wybrani w wyborach w dniu 21 października 2018 r.:

Daniel BOROŃ – Przewodniczący Rady Miejskiej

Kazimierz ZAJDEL – Zastępca Przewodniczącego Rady Miejskiej

Bogdan DUPLAGA – Zastępca Przewodniczącego Rady Miejskiej

Krzysztof BEDNARCZYK

Zbigniew CYGANIK

Paweł FROŃ

Aleksandra HAUDEK

Piotr JATCZYSZYN

Andrzej ŁACH

Dorota KAMIŃSKA

Zbigniew KWIATKOWSKI

Józef MIKSIEWICZ

Grzegorz PIETRYKA

Mariola PILSZAK

Adam POMYKAŁA

Tomasz RZEPKA

Bogdan SZMYD

Paweł ŚCIBOR

Urszula TESZNAR

Kazimierz TYMPALSKI

Bogusław WASYLEWICZ

Składy osobowe Komisji Rady Miejskiej:

Komisja Rewizyjna

  1. FROŃ PAWEŁ  – Przewodniczący komisji
  2. HAUDEK ALEKSANDRA- Zastępca Przewodniczącego komisji
  3. KWIATKOWSKI ZBIGNIEW
  4. KRZYSZTOF BEDNARCZYK
  5. ANDRZEJ ŁACH
  6. TOMASZ RZEPKA

Komisja Skarg, Wniosków i Petycji

  1. KAMIŃSKA DOROTA  – Przewodnicząca komisji
  2. ADAM POMYKAŁA – Zastępca Przewodniczącego komisji
  3. MARIOLA PILSZAK
  4. BOGUSŁAW WASYLEWICZ
  5. ZBIGNIEW CYGANIK
  6. KAZIMIERZ TYMPALSKI

Komisja Rozwoju Gospodarczego, Budżetu i Finansów:

  1. Łach ANDRZEJ   – Przewodniczący komisji
  2. ŚCIBOR  PAWEŁWiceprzewodniczący komisji
  3. BEDNARCZYK KRZYSZTOF
  4. BOROŃ DANIEL
  5. CYGANIK ZBIGNIEW
  6. DUPLAGA BOGDAN
  7. FROŃ PAWEŁ
  8. JATCZYSZYN PIOTR
  9. KAMIŃSKA DOROTA
  10. KWIATKOWSKI ZBIGNIEW
  11. PIETRYKA GRZEGORZ
  12. PILSZAK MARIOLA
  13. RZEPKA TOMASZ
  14. TESZNAR URSZULA
  15. TYMPALSKI KAZIMIERZ
  16. ZAJDEL KAZIMIERZ

Komisja Kultury, Oświaty, Sportu, Turystyki i Wypoczynku

  1. PILSZAK MARIOLA – Przewodnicząca komisji 
  2. TESZNAR URSZULA – Wiceprzewodniczący komisji
  3. BOROŃ DANIEL
  4. FROŃ PAWEŁ
  5. HAUDEK ALEKSANDRA
  6. KAMIŃSKA DOROTA
  7. MIKSIEWICZ JÓZEF
  8. POMYKAŁA ADAM

Komisja Budownictwa, Gospodarki Komunalnej, Mieszkaniowej, Porządku Publicznego:

  1. CYGANIK ZBIGNIEW  –  Przewodniczący komisji
  2. WASYLEWICZ BOGUSŁAW – Wiceprzewodniczący komisji
  3. HAUDEK ALEKSANDRA
  4. JATCZYSZYN PIOTR
  5. KWIATKOWSKI ZBIGNIEW
  6. ŁACH ANDRZEJ
  7. MIKSIEWICZ JÓZEF
  8. PIETRYKA GRZEGORZ
  9. POMYKAŁA ADAM
  10. RZEPKA TOMASZ
  11. ŚCIBOR PAWEŁ
  12. SZMYD BOGDAN
  13. TYMPALSKI KAZIMIERZ
  14. ZAJDEL KAZIMIERZ

Komisja Rolnictwa, Leśnictwa i Ochrony Środowiska Naturalnego:

  1. BEDNARCZYK KRZYSZTOF – Przewodniczący komisji
  2. SZMYD BOGDAN  – Wiceprzewodniczący komisji
  3. DUPLAGA BOGDAN
  4. WASYLEWICZ BOGDAN