W niedzielę, 14 czerwca amfiteatr wypełniły tłumy fanów, którzy wspólnie bawili się przy największych przebojach zespołu Baciary. Koncert rozpoczął się od wyjątkowego wykonania utworu „Żyje się raz” przez zespół i młodych artystów Akademii Wokalno-Aktorskiej MF. Artis. Następnie ze sceny wybrzmiały największe ich przeboje, m.in. „Jak się bawią ludzie”, „Siedem czerwonych róż”, „Oczy zielone” czy „Góraleczka”, które publiczność śpiewała razem z artystami.
fot. Paweł Stańko | Brzozowski Dom Kultury
Całość strony internetowej stanowi własność Gminy Brzozów i jest utworem w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz.1231). Zawartość serwisu nie może być reprodukowana, rozpowszechniana ani publikowana, chyba że właściciel serwisu wyrazi na to zgodę, z wyłączeniem wykorzystania dla celów niekomercyjnych i dla użytku osobistego.
