W dniu 22 czerwca br. w Sali Narad Urzędu Miejskiego w Brzozowie odbyła się XII sesja Zgromadzenia Związku Powiatowo-Gminnego „Partnerstwo Gmin Powiatu Brzozowskiego”, którą otworzył Przewodniczący Andrzej Łach.
Na sesji zatwierdzono sprawozdanie finansowe oraz sprawozdanie z wykonania budżetu Związku Powiatowo-Gminnego „Partnerstwo Gmin Powiatu Brzozowskiego” za 2025 rok. Zarząd Związku otrzymał również jednogłośnie absolutorium za 2025 rok.
W sprawach różnych poruszono wiele kwestii ważnych dla mieszkańców naszego powiatu. Dyskusja dotyczyła m.in. złożonych wniosków o dofinansowanie, które będą wpływać na poprawę atrakcyjności naszego regionu.
Całość strony internetowej stanowi własność Gminy Brzozów i jest utworem w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz.1231). Zawartość serwisu nie może być reprodukowana, rozpowszechniana ani publikowana, chyba że właściciel serwisu wyrazi na to zgodę, z wyłączeniem wykorzystania dla celów niekomercyjnych i dla użytku osobistego.
