Wielki sukces brzozowskich szachistów w Eliminacjach Międzywojewódzkich Juniorów

W dniach od 29 września do 6 października br., w Bystrem zostały przeprowadzone Eliminacje Międzywojewódzkie juniorów PK-MP w szachach. W turnieju wzięło udział 80 zawodników z Małopolski i Podkarpacia .Celem turnieju było wyłonienie finalistów MP na 2020 r.

W tym turnieju wzięło udział 6 zawodników z naszego klubu; Maja Mazurek, Klaudia Futyma i Milena Owsiana oraz Huber Frydryk , Dawid Futyma i Jan Jagodziński. Z naszych zawodników najlepsze wyniki osiągnęli; Dawid Futyma , który wygrał grupę wiekową do lat 9 zdobywając 8.5 z 9 rozegranych partii i najmłodsza uczestniczka Milena Owsiana, która w swojej grupie była VI ale uzyskała podobnie jak Dawid awans do FMP na 2020 r.

Kazimierz Kozubal
zdjęcia: Grzegorz Dziura, Stanisław Cyparski