Spotkanie przedświąteczne w UM

19 grudnia 2018 r. w Urzędzie Miejskim w Brzozowie, jak co roku, odbyło się spotkanie przedświąteczne dla osób starszych i samotnych przygotowane przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Brzozowie.

Wraz z przedstawicielami władzy samorządowej naszej gminy burmistrzem Brzozowa – Szymonem Stapińskim,  przewodniczącym Rady Miejskiej – Danielem Boroniem, kierownikiem Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej – Bogdanem Błaż oraz kierownikami gminnych jednostek pomocy społecznej: Środowiskowego Domu Samopomocy w Brzozowie – Barbarą Stolarz, Zespołu Świetlic Środowiskowych – Dorotą Schmidt, Warsztatów Terapii Zajęciowej – Katarzyną Lutecką oraz księdzem prałatem Franciszkiem Gochem zasiadło do stołu kilkudziesięciu mieszkańców naszej gminy. Przybyłych na uroczystość powitał kierownik Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Brzozowie – Bogdan Błaż. Następnie ksiądz prałat pobłogosławił wigilijne potrawy i złożył życzenia świąteczno-noworoczne uczestnikom uroczystości. Życzenia wszystkim zaproszonym złożył burmistrz – Szymon Stapiński. Następnie wszyscy, dzieląc się opłatkiem, składali sobie nawzajem życzenia. Wigilijne potrawy przygotowali i podawali pracownicy brzozowskiego MOPS-u. Dla każdego zaproszonego uczestnika została przygotowana paczka świąteczna.

Kierownik Bogdan Błaż składa podziękowania wszystkim pracownikom Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Brzozowie za przygotowanie potraw na przyjęcie przedświąteczne, firmom: Ferma Drobiu w Orzechówce – Lipiński Adam, Piekarnia w Przysietnicy – Roman i Aleksandra Bąk, OSM w Jasienicy Rosielnej, P.H.U. Wojciech Szuba Piekarnia DOBRY CHLEB w Jasienicy Rosielnej oraz Szkole Podstawowej Nr 1 w Przysietnicy, Szkole Podstawowej Nr 2 w Humniskach oraz Szkole Podstawowej w Zmiennicy za przygotowanie stroików świątecznych.

MOPS w Brzozowie

fot. nm