Paweł Sowiński znów zaskakuje

W dniu 18 III 2018 r w Polańczyku został przeprowadzony turniej szachowy o Puchar Dyrektora GOKS i T.

W turnieju wzięło udział 58 zawodników w tym 12 z naszego klubu podzielonych na dwie grupy wiekowe; open i dzieci ur 2008 i młodsze. Turniej rozegrano na dystansie 7 rund z czasem 15 minut na zawodnika. Wyniki końcowe turnieju zaskoczyły wszystkich uczestników turnieju a szczególnie w grupie open, ponieważ 8-letni Paweł Sowiński wygrał wszystkie partie, grając z osobami dorosłymi. II miejsce w open zajął Remigiusz Florek 5.5 pkt. Grupę młodszą [2008 i młodsi] wygrał także nasz zawodnik Hubert Frydryk, zdobywając 7 pkt. Organizatorzy wyróżnili także nagrodami rzeczowymi: Maksymiliana Łacha ,Kamila Rzepkę , Nikolę Datę i Milenę Łach za dobre wyniki w swoich grupach wiekowych.
Kazimierz Kozubal