Mistrzowie nart u burmistrza

Burmistrz Brzozowa Józef Rzepka spotkał się 9 bm. ze zwycięzcami IV Podkarpackich Mistrzostw Samorządowych w Narciarstwie Alpejskim: Krzysztofem Michnalem i Mariuszem Leniem. Mistrzostwa odbywały się 27 lutego br. w Puławach Górnych na stoku Kiczera. Kilkadziesiąt zawodniczek i zawodników rywalizowało w slalomie gigancie, w 3 kategoriach: kobiet (pracownicy i władze samorządowe), mężczyzn – władze samorządowe i mężczyzn – pracownicy samorządowi.

I właśnie w tej grupie bardzo dobrze zaprezentowali się zawodnicy naszej gminy na co dzień pracownicy Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Brzozowie. Drugie miejsce zajął Krzysztof Michnal, a trzecie – Mariusz Leń. Na czwartej pozycji uplasował się ich kolega Jakub Brajewski.  Suma punktów zdobytych przez tę trójkę sprawiła, że gmina Brzozów zwyciężyła w klasyfikacji drużynowej całych zawodów (przed Olszanicą i Kolbuszową). Burmistrz Józef Rzepka pogratulował naszym zawodnikom sukcesu i przekazał wszystkim drobne upominki. Ci zaś podkreślili, że  zawody były dobrą okazją nie tylko do aktywnego wypoczynku i sprawdzenia swoich możliwości na stoku integracji, ale również i do integracji samorządowców. Przedstawili też pomysł rozegrania w przyszłości w Brzozowie podobnych zawodów w tenisie ziemnym. (dk)